Результати розгляду законопроєктів парламентським комітетом з питань інтеграції до ЄС

16 жовтня під час чергового засідання Комітету з питань інтеграції України з Європейським Союзом під головуванням Голови Комітету Іванни Климпуш-Цинцадзе було розглянуто низку законопроєктів на відповідність їхніх положень законодавству ЄС та/або міжнародно-правовим зобов’язанням України в рамках Угоди про асоціацію.
Законопроєкти реєстр. №№ 2100 та 2149 були підтримані членами Комітету та визнані такими, положення яких за своєю метою не суперечать Угоді про асоціацію, праву Європейського Союзу та/або міжнародно-правовим зобов’язанням України.

  • Законопроєктом реєстр.№2100 пропонується встановлення на законодавчому рівні механізму щодо здійснення державного контролю (нагляду) у сфері житлово-комунального господарства та відповідальності за порушення законодавства у цій сфері.
  • Законопроєкт реєстр.№2149 запроваджує економічно стимулюючий механізм для самозайнятих фізичних осіб (у разі неможливості працевлаштування їх, як безробітних, на підходящу роботу) для здійснення ними підприємницької діяльності у сфері послуг після їх взяття на облік органами державної фіскальної служби.

Також члени Комітету зустрілися з представниками Європейського інвестиційного банку (ЄІБ), зокрема з Головою представництва групи ЄІБ в Україні Жаном-Еріком де Загоном. Під час зустрічі обговорили співпрацю між ЄІБ та Комітетом, а також Жан-Ерік де Загон поінформував членів Комітету щодо поточних та майбутніх проектів ЄІБ на території України у сфері інфраструктури, енергетики, малого та середнього бізнесу, медицини тощо.

Детальніше