У звіті НАТО розглядається вплив технологій на нашу безпеку

НАТО опублікувала новий великий доповідь, в якому розглядаються тенденції оборонних технологій протягом наступних 20 років і їх вплив на нашу колективну безпеку. Доповідь націлений на лідерів і осіб, які формують громадську думку в сфері оборони і безпеки, а також на експертів, що шукають розуміння конкретних технологій.

Починаючи звіт, заступник генерального секретаря НАТО Мірча Джоане сказав: «Ця доповідь дає уявлення про майбутнє оборони. Він буде направляти дослідження в НАТО і наших союзників, щоб забезпечити збереження наших передових технологій в майбутні роки ».
Звіт «Тенденції науки і техніки: 2020-2040» був підготовлений Організацією науки і техніки НАТО і заснований на думках близько 6000 вчених, інженерів і аналітиків з спільної мережі НАТО. У ньому дається оцінка нових і проривних технологій, схвалених главами держав і урядів НАТО на їх зустрічі в Лондоні в грудні минулого року, таких як великі дані, штучний інтелект, робототехніка, космічна і біотехнологія і гіперзвукових зброю. У звіті пояснюється, чому ці технології важливі для Альянсу і як вони можуть розвиватися протягом наступних 20 років.
Понад 70 років НАТО залишається на передньому краї технологій, що забезпечують захист своїх союзників і успіх своїх операцій. Науково-технічна організація НАТО підтримує Північноатлантичний союз в збереженні своїх переваг у цій галузі шляхом генерування, обміну і використання передових наукових знань, технологічних розробок та інновацій.