Співпраця Мінветеранів з представництвом НАТО в Україні продовжиться у рамках двох нових проектів

Сьогодні Міністр у справах ветеранів України Сергій Бессараб зустрівся з Головою Представництва НАТО в Україні Александером Вінніковим.

Сергій Бессараб подякував Представництву НАТО за підтримку ветеранів в Україні, зокрема, за організацію професійної адаптації колишніх військовослужбовців та реабілітації ветеранів у медичних установах за кордоном.

Сторони також обговорили подальші напрямки співробітництва щодо підтримки ветеранів АТО/ООС та їх реінтеграції в суспільство.

За словами Александера Віннікова, співпраця Мінветеранів з представництвом НАТО в Україні продовжиться в рамках виконання вже діючих програм, а також буде започатковано два нових проекти щодо дослідження політики європейських держав, направленої на підтримку ветеранів та аналізу моделі надання послуг. Це сприятиме реалізації Мінветеранів ефективної політики щодо підтримки колишніх військовослужбовців та удосконалить процес обслуговування ветеранів.

Варто відзначити, що протягом травня 2020 року Представництвом НАТО в Україні було реалізовано спеціальну навчальну програму «Територіальні органи Мінветеранів України: ефективна робота на місцях». У рамках цієї програми проведено 11 навчальних семінарів для персоналу відомства.