НАТО запускає новаторську програму по найму молодих фахівців

Прагнучи привернути нові таланти в самих різних областях, НАТО щойно розпочала свою першу цільову ініціативу, орієнтовану на кваліфікованих фахівців на ранніх етапах їх кар'єри. Програма молодих фахівців (YPP) дозволить учасникам провести три роки в трьох різних органах НАТО і отримати унікальний досвід діяльності Альянсу.

«Щоб мати можливість реагувати на виклики безпеки сьогодні і завтра, нам потрібні одні з кращих і найрозумніших молодих людей в нашому Альянсі», - сказав Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг. «Програма молодих фахівців - це можливість для НАТО використовувати навички майбутніх лідерів, експертів і впливових осіб. Це також можливість для молодих людей внести свій вклад в роботу найуспішнішого Альянсу в історії. Якщо ви відповідаєте критеріям прийнятності та поділяєте цінності нашого Альянсу, ми хочемо почути вашу думку », - додав Генеральний секретар.
Шість цивільних і військових органів НАТО в Бельгії, Люксембурзі, Нідерландах і Сполучених Штатах відкривають свої двері тим, хто обраний для участі в YPP. Є 12 різних областей роботи, включаючи політичні питання, кіберзахист, інновації та нові технології, маркетинг, фінанси, юриспруденцію і інжиніринг.
YPP відкрита для громадян країн НАТО, які старше 21 року, мають ступінь магістра і досвід роботи не менше одного року. Учасникам буде запропоновано конкурентоспроможна зарплата і сходинка до успішної міжнародної кар'єри.
Для отримання додаткової інформації про Програму молодих фахівців і подачі заявки відвідайте веб-сайт www.nato.int/YPP.