18.10.2021

Тренінг для малих та середніх агровиробників Одеської області

Всеукраїнська асоціація громад (ВАГ) на потребу малих та середніх агровиробників у отриманні додаткових знань та навиків щодо протидії проявам рейдерства в аграрній сфері (незаконного протиправного заволодіння земельними ресурсами та похідними благами), що стало надзвичайно актуальним у зв'язку з децентралізацією повноважень та активізацією ринку земель сільськогосподарського призначення, пропонує ефективну експертну підтримку та допомогу в рамках реалізації проекту з підтримки діяльності Громадської антирейдерської платформи, що впроваджується в рамках «Програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО)» (надалі - «Проект АГРО»).

Для посилення інституційної спроможності та підвищення кваліфікації в галузі застосування земельного законодавства щодо протидії аграрному рейдерству, просимо Вас поширити інформацію про можливість доєднатися до онлайн-тренінгу серед малих та середніх агровиробників вашої області.

Під час тренінгу будуть опрацьовані:
• актуальні зміни у сфері земельного законодавства;
• актуальні потреби щодо попередження порушення прав землевласників та землекористувачів;
• систематизовані практичні кейси аграрного рейдерства з аналізом причин, що їх зумовили;
• можливості доступу до публічних реєстрів та кадастрів.

Тренінг для малих та середніх агровиробників Одеської області буде проведений в онлайн режимі з використанням платформи Zoom 26.10.2021 р. о 14:00.

Для участі потрібно зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/kusFD3iXAGj79sxc8 до 18.10.2021р.

Посилання на приєднання до онлайн тренінгу та програма будуть надіслані учасникам на електронні адреси вказані при реєстрації за 3 дні до проведення заходу.

З питань проведення онлайн-тренінгу для малих та середніх агровиробників вашої області звертайтесь до:Анастасії Куриленко, тел.; 093 014 6462