09.06.2021

Свято останнього дзвоника лунає у районі

Наприкінці травня та початку червня  у закладах освіти району проводяться свята останнього дзвоника, Для багатьох школярів він сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Для випускники, цей дзвоник справді є останній. Залишаються позаду шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів.


9 червня 2021 року свято  «Останього дзвоника» відзначав  Роздільнянський загальноосвітній заклад №3. Із вітальним словом до випускників закладу звернувся  голова райдержадміністрації Сергій Приходько, який зазначив - «Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаю щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Вірю, що Ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни!».


Кожен заклад освіти на території району є важливою ланкою у системі освіти, що формує  світогляд підростаючого  покоління, тому потребує особливої уваги з боку органів влади.  Приємною новиною поділився очільник району з педагогічним  колективом  закладу та  учнями, що райдержадміністрацією вже  укладено договір з учасником-переможцем тендерних процедур  у системі prozorro, на виконання робіт з розробки проектно-кошторисної документації об’єкту будівництва нового приміщення Роздільнянської ЗОШ №3. Вартість цих робіт   коштуватиме районному бюджету біля 1200,0 тис грн.

Свято тривало… Звучали вітальні слова вчителів, прощальні та вдячні виступи випускників, лунали вірші від першокласників. Дзвінкими переливами покликав останній дзвінок випускників у свій клас на останній урок.