20.09.2021

Проведено чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

На черговому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що пройшла під керівництвом голови райдержадміністрації Сергія Приходько, розглядалось п'ять питань, серед яких можна виділити про підготовку закладів освіти до навчального року, з якого доповів в.о. начальника Роздільнянського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області В’ячеслав Вацьков інформуючи, що в  зв’язку з погіршенням санітарно-епідемічної ситуації у 2021 році пов’язаної з реєстрацією спалахів гострих кишкових інфекційних захворювань та харчових отруєнь доцільно створити комісію та розробити й затвердити плани комісійних перевірок об’єктів, що мають важливе соціальне значення із залученням спеціалістів Держпродспоживслужби та всіх інших причетних служб щодо додержання вимог санітарного законодавства, а саме: заклади громадського харчування, торгівлі, заклади освіти та об’єкти водопостачання.


Співдоповідач в.о. начальника Захарівського відділу ГУ  Держпродспоживслужби в Одеській області Поліна Радукан зауважила, що Захарівським відділом Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області з початку 2021 р., з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби СОVІD-19 проведено 936 моніторингових обстежень суб’єктів господарювання. Встановлено порушення на 38 об’єктах, накладено протоколів - 25.

За результатами обговорення, у зв’язку з погіршенням санепідситуації в Роздільнянському районі по захворюванню на гостру респіраторну хворобу COVID-19 спричинену коронавірусом SARS-COV-2, яка має пандемічну поширеність кимісія вирішила:

- Активізувати вакцинацію проти COVID-19 серед населення, медичних працівників, особливо - педагогічних працівників.

- Забезпечити щоденний моніторинг за проведенням вакцинації проти COVID-19.

- Посилити санітарно-просвітню роботу серед населення із залученням засобів масової інформації, офіційних сторінок в соціальних мережах,  та місцевих депутатів.


Докладніше у протоколі №16 від 16.09.2021 р.