16.02.2021

Питання про забезпечення продуктами харчування населення, що постраждало у разі виникнення надзвичайної ситуації розглянули на комісії ТЕБ та НС

На черговому засіданні комісії ТЕБ та НС, що пройшла під керівництвом голови райдержадміністрації Сергія Приходька було розглянуто питання про забезпечення продуктами харчування населення, що постраждало у разі  виникнення  надзвичайної ситуації, з якого інформував голова правління Роздільнянської райспоживспілки Леонід Марців.Доповідач зазначив, що на балансі Роздільнянської райспоживспілки маємо дві пересувні кухні КП – 2 – 48, а також кафе в місті Роздільна на 40 осіб. За 2 години пересувні кухні можуть нагодувати  96 чоловік, а кафе за півтори години - 120 осіб. При забезпеченні даних ланок продуктами харчування, а також автотранспортом спеціалізована служба торгівлі та харчування цивільного захисту готова до виконання завдань за призначенням.

Також наголошено, що при можливості необхідно придбати більш сучаснішу мобільну кухню (наприклад КП 135, КП 150), з якої можна нагодувати 150 осіб.

За результатами обговорень доповіді комісія вирішила:

Спеціалізованій службі торгівлі та харчування цивільного захисту до 15.03.2021 р. оновити документацію служби та надати конкретні розрахунки для забезпечення стану постійної готовності до виконання завдань за призначенням.