05.08.2021

НЕОБХІДНО ВІДКИНУТИ СУМНІВИ ТА СКЕПТИЦИЗМ ЩОДО ПРОЦЕДУРИ ВАКЦИНАЦІЇ – АНАСТАСІЯ БОНДАР

Заступник голови Одеської ОДА Анастасія Бондар спільно з головою райдержадміністрації Сергієм Приходько, 4 серпня 2021 року відвідали Центр первинної медико-санітарної допомоги та центр масової вакцинації населення в Роздільній.

«Мені, як заступнику голови Одеської облдержадміністрації і просто як звичайній людині, хотілося б, щоб жителів Роздільнянського району відкинули сумніви та скептицизм щодо процедури вакцинації. Адже саме імунізація безпечною та ефективною вакциною проти COVID-19 є найважливішим елементом у подоланні гострої фази пандемії COVID-19. У разі якщо щонайменше 70% населення Одеської області щепиться, то буде сформовано колективний імунітет до смертельно небезпечної хвороби. А це допоможе зменшити летальні випадки від ковіду та кількість важких випадків захворювання, а в майбутньому розвантажити систему охорони здоров’я» – зазначила у бесіді з жителями Роздільнянського району заступник голови Одеської ОДА Анастасія Бондар.

У зв’язку із поширення штаму «дельта» уже і в Одеській області, на думку Анастасії Бондар, необхідно скоординувати роботу і обласної влади, і органів місцевого самоврядування щодо активної вакцинації населення.

«Перед початком нового навчального року, вакцинація педагогів від COVID-19 – це захист не лише їх самих, але й учнів та колег. Ми розраховуємо, що більшість педпрацівників будуть провакциновані до 1 вересня, це дозволить почати навчання у закладах освіти без дистанційних процесів. Вся інформація щодо вакцинації доступна на порталі «Вакцинація від COVID-19» https://vaccination.covid19.gov.ua. Тут можна ознайомитись з оновленою статистикою та відповідями на найбільш часті запитання», – додає Анастасія Бондар.

За матеріалами
веб-порталу Одеської ОДА