24.10.2015

Голова Одеської обласної державної адміністрації Михайло Саакашвілі відвідав Роздільнянський район

23 жовтня 2015 року голова Одеської обласної державної адміністрації Михайло Саакашвілі відвідав Роздільнянський район. Відразу після невеликого вступу про якість доріг не тільки нашого району, але і всієї Одеської області,  проблему яку Він хоче вирішити у найближчій час, запропонував живе спілкування з присутніми.


Губернатор пообіцяв розібратися з найбільш занепокоєними питаннями, що стосується субсидій і заохочувальних виплат для вчителів району. Також повідомив, що обладміністрація візьме під особистий контроль ремонт районного Палацу культури і будівництво дитячого садка, проект якого був створений, але так і не був реалізований.

Надалі він відвідав с. Яковлівка, мешканці якого зустричали його з хлібом та сіллю.


Директоркою Яковлівської ЗОШ було  порушене питання щодо заміни котлів у у школі та голова райдержадміністрації Карпенко А.А. повідомив, що на сьогоднійший день розглядаються перспективи з вирішення цієй проблеми, у школі пройде заміна газових котлів, які є нерентабельні, на котли з альтернативного палива. Також присутніх турбували питання, щодо землі яка знаходиться за межами села, що ускладнює оформлення документів на будинок. А сільський голова Павличенко В.С. звернулась  про  можливе закріплення  пасовищ за громадою.


Під кінець зустрічі голова ОДА пообіцяв приїжджати частіше, а вже наступного тижня надіслати свого  першого заступника до Роздільнянської райдержадміністрації для аналізу і пошуку шляхів вирішення проблем, озвучених городянами  та селянами на зустрічі.


До м.Одеса губернатор поїхав приміською електричкою Роздільна - Одеса, найбільш зручним видом транспорту, де мав змогу  поспілкувався з пасажирами.