07.04.2021

7 квітня – Всесвітній день здоров’я

Щорічно 7 квітня, за ініціативою Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) в усіх країнах світу відзначається Всесвітній день здоров’я. Всесвітній день здоров'я в 2019 році присвячений загальному охопленню послугами охорони здоров'я, що є - головною метою ВООЗ. Ключем досягнення цієї мети є можливість для кожної людини отримати медичну допомогу, яка їй потрібна, коли це потрібно і саме там, де проживає її громада.

Традиції святкування Всесвітнього дня здоров’я нерозривно пов’язані з діяльністю всієї системи нашої охорони здоров’я. Працівники клінік, лікарень і госпіталів, ті хто так чи інакше з обов’язку професії і служби надає медико-санітарну допомогу всім, хто її потребує, як найкраще розуміють цінність здоров’я. Профілактика та увага до нашого власного здоров’я, - є основною метою проведених медиками в цей день акцій та заходів. Численні інформаційні матеріали, брошури та буклети, семінари, виступи фахівців і навіть концерти, які приурочені цьому Дню, в простій і доступній формі пояснюють нам важливість цієї позитивної ініціативи.


Здоров’я може мати дуже дорогу ціну. І переважно це стосується спроб повернути його на своє місце. У Всесвітній день здоров’я ми бажаємо всім його надійного зберігання. Всім хворим - якнайшвидшого одужання. Медикам - хорошої матеріальної і технічної бази. Всім нам - бути здоровими і життєрадісними!

Бути здоровим у 2021 році це:
- дотримуватися карантинних обмежень;
- носити маску правильно, тримати соціальну дистанцію;
- вакцинуватися проти COVID-19, коли настане ваша черга, детальніше – на vaccination.covid19.gov.ua

Бережіться та будьте здорові відповідально!