19.07.2018

Звіт роботи за ІІ квартал із запобігання та протидії корупції

У ІІ кварталі 2018 року робота з запобігання та протидії корупції  в районній державній адміністрації була організована з метою недопущення порушень чинного антикорупційного законодавства серед державних службовців.

У  ІІ кварталі 2018 року проведено одне заняття з посадовими особами районної державної адміністрації щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів та запобіганню корупційним та пов’язаним з корупцією правопорушенням.

Відповідно до ст. 49 Закону України «Про запобігання корупції» було перевірено факт подання електронної декларації державними службовцями, які працюють або працювали в районній державній адміністрації і повинні наступного року після звільнення подавати декларацію.  За результатами перевірки до Національного агентства з питань запобігання корупції надана інформація щодо осіб, які не подали декларацію або подали її після 1 квітня.

Розпорядженням голови районної державної адміністрації №332/А-2018 від 15.05.2018 року «Про затвердження структури апарату Роздільнянської районної державної адміністрації» введено посаду головного спеціаліста з питань запобігання та виявлення корупції. Посада підконтрольна  лише голові районної державної адміністрації.

         На сайті районної державної адміністрації розміщуються розпорядження з метою доступу громадськості для ознайомлення з ними.

         Керівниками структурних підрозділів забезпечено наявність у державних службовців службових інструкцій з чітко виписаними функціями та повноваженнями.

На сайті районної державної адміністрації є розділ «Доступ до публічної інформації», в якому міститься вся необхідна інформація з питань доступу до публічної інформації, а саме законодавча база, зразки заява, контактні дані відповідальних осіб та інше.

На інформаційних стендах розміщено зразок запиту на інформацію та витяг з Закону України «Про доступ до публічної інформації», в тому числі про безоплатність доступу до інформації.

У кожному структурному підрозділі є відповідальна особа за організацію доступу до публічної інформації, що контролюють надання відповідей на запити.

За результатами проходження усіх етапів конкурсу складаються відповідні протоколи, які підписуються усіма членами конкурсної комісії.

На сайті районної державної адміністрації розміщена інформація з телефонами гарячої лінії, телефонами довіри та електронної пошти, за якими громадяни можуть надати інформацію щодо корупційних правопорушень або порушень, пов’язаних з корупцією.