ІГС розглядалось перше засідання Ради регіонального розвитку у Роздільнянському районі та питання перспективного плану розвитку району.

12 грудня 2018 року пройшло чергове засідання громадської ради при Роздільнянській райдержадміністрації у якому взяли участь 8 представників ІГС.

На порядку денному розглядалось перше засідання Ради регіонального розвитку у Роздільнянському районі та питання перспективного плану  розвитку району.

Начальник  управління розвитку та інвестицій райдержадміністрації Ігор  Романенко довів до присутніх основні  проекти  які  необхідно   включити  до перспективного плану  розвитку Роздільнянського району  на 2019-2021 роки.


За дорученням Президента України Петра Порошенка кожна громада повинна визначити свої переваги і пріоритети, на основі яких у дорожніх картах населених пунктів, зокрема і Роздільнянському районі, будуть визначені першочергові об’єкти, які слугуватимуть маркерами розвитку.

Сьогодні ми робимо старт обговорення Плану перспективного розвитку території Роздільнянського району на найближчі три роки. Перспективний план розвитку територій – це актуалізація стратегії розвитку району з урахуванням змін та викликів, які ставить перед нами життя. Разом з громадами зобов’язані рухатись в одному напрямку, оскільки розвиток територій району – наше першочергове і спільне завдання.

План перспективного розвитку повинен бути скомпонований так, щоби реалізуючи його ми могли використовувати ресурси державного фонду регіонального розвитку, міжнародних програм, субвенцій з держаного бюджету.

Крім того, наявність плану у всіх громадах підвищить інвестиційні перспективи для територій.

Нагадаємо, що у кожному регіоні країни повинні бути розроблені плани перспективного розвитку територій. Ці плани будуть містити пропозиції з основних інфраструктурних проектів, об'єктів соціальної та житлово-комунальної сфери, що повинні бути відремонтовані, збудовані, доведені до відповідного рівня експлуатації протягом 2019 – 2021 років.