Пройшло підсумкове засідання Ради регіонального розвитку в Роздільнянському районі

На  виконання  доручення Президента України наданого на засіданні Ради  регіонального розвитку  України та голови Одеської обласної державної адміністрації щодо розроблення  та  обговорення з  громадськістю   перспективного  плану  розвитку території   на 2019-2021 роки, 30 січня під керівництвом голови райдержадміністрації Наталії Бараненко пройшло підсумкове засідання Ради регіонального розвитку в Роздільнянському районі. У заході участь взяли керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, районних відділів територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, голови органів місцевого самоврядування, голови постійних комісій Роздільнянської районної ради, представники громадськості та засоби масової інформації.

Наталія Вікторівна інформувала присутніх про проведення обговорення в Роздільнянському районі проекту перспективного плану  розвитку  Роздільнянського району на 2019-2021 роки  в громадах,  трудових колективах  підприємств, установ  та організацій протягом   грудня 2018 року – січня 2019 року. Основні напрямки якого були презентовані на засіданні Ради регіонів   Роздільнянського району  12 грудня 2018 року.  Проект  плану  був складений з  урахуванням потреб  району та  пропозицій,  які   щороку  надаються  до  обласної державної  адміністрації  для  фінансування, а також  пріоритетних  напрямків  реалізації державної політики на  території району. 

«Вперше в історії незалежної України територіальні громади будуть нести відповідальність за планування свого розвитку та бюджету, за економічний розвиток, залучення інвестицій та розвиток підприємництва.  Мета одна – створити на  місцях більш комфортні умови для громади» - зазначила у своєму виступі Наталія Вікторівна.

За результатом оброблених пропозицій було створено проект перспективного плану розвитку Роздільнянського району на 2019-2021 роки про який доповів начальник управління розвитку та інвестицій райдержадміністрації Ігор Романенко.

План  включає  проекти у різних  сферах  економіки  

Основне   направлення   покращення  транспортної інфраструктури району. Першочерговими об’єктами у цій сфері  є капітальний ремонт ділянки автомобільної дороги загального користування державного значення Р-33 від с.Павлівка до  с.Розалівка протяжністю 7,927 км. та середній поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-16-18 відрізок 7,796 км. Милолюбівка - Роздільна. Також слід відокремити капітальний ремонт автомобільного мосту  через річку Кучурган на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення С161927 /Р-33/-Новокрасне, км 1+195, який зв’язує два населені пункти: с. Степанівка та   с. Новокрасне.

Також на 2020-2021 роки до плану включено середній поточний ремонт автодоріг загального користування месцевого значення.

В рамках реалізації реформи сільської медицини для організації доступної, якісної медицини у сільській місцевості будівництво амбулаторії з необхідним медичним обладнанням та житлом для лікаря та наданих пропозицій від закладів охорони здоров’я району. До плану включено будівництво амбулаторій Роздільнянського центру загальної практики сімейної медицини в с.Кам’янка, с.Яковлівка та с.Болгарка.


Для надання якісних послуг з надання невідкладної допомоги при мозкових інсультах та діагностики захворювань черевної порожнини і грудної клітини внесено придбання комп’ютерного томографу для КНП СВТГРР «Роздільнянська центральна районна лікарня» тощо.

В сфері житлово-комунальної  господарства з урахування наданих пропозицій для забезпечення теплом мешканців багатоквартирних будинків смт Лиманське було вирішено включити до плану організацію індивідуального газового опалення квартир шляхом  підвищення потужності газових мереж.

У перспективі інвестиційного розвитку 2020-2012 років у м.Роздільна внесено виготовлення та реалізація проекту на будівництво сонячних електростанцій, земельна ділянка загальною площею 29,00 га та 107,44 га та ін.

З детальнішим проектом перспективного плану розвитку району на 2019-2021 роки, який було ухвалено Радою, можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Роздільнянської райдержадміністрації у розділі «Ради регіонального розвитку в Роздільнянському районі».