На черговому засідані апаратної наради розглянули проекти які необхідно включити до перспективного плану розвитку Роздільнянського району на 2019-2021 роки.

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Наталії Бараненко в понеділок, 18 грудня 2018 року, відбулася щотижнева апаратна нарада за участю заступника голови райдержадміністрації, керівника апарату райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

Начальник управління розвитку та інвестицій райдержадміністрації Ігор Романенко озвучив основні проекти які необхідно включити до перспективного плану розвитку Роздільнянського району на 2019-2021 роки.

За дорученням голови держави кожна громада повинна визначити свої переваги і пріоритети, на основі яких у дорожніх картах населених пунктів, зокрема і Роздільнянському районі, будуть визначені першочергові об’єкти, які слугуватимуть маркерами розвитку.

Сьогодні, як зазначив Ігор Олександрович, ми робимо старт обговорення Плану перспективного розвитку території Роздільнянського району на найближчі три роки. Перспективний план розвитку територій – це актуалізація стратегії розвитку району з урахуванням змін та викликів, які ставить перед нами життя. Разом з громадами зобов’язані рухатись в одному напрямку, оскільки розвиток територій району – наше першочергове і спільне завдання.


План перспективного розвитку повинен бути скомпонований так, щоби реалізуючи його ми могли використовувати ресурси державного фонду регіонального розвитку, міжнародних програм, субвенцій з держаного бюджету. Крім того, наявність плану у всіх громадах підвищить інвестиційні перспективи для територій.

Основні проекти які необхідно включити:

1)      Ремонт автомобільних доріг;

2)      Реалізація проекту «Реконструкція системи водозабезпечення з будівництвом насосної станції ІІІ-го підйому в м. Роздільна  Одеської області»;

3)      Реалізування «Робочого проекту підвищення потужності газових мереж смт Лиманське Роздільнянського району Одеської області»;

4)      Капітальний ремонт мосту на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення С161927 /Р-33/ - Новокрасне, км 1+195, Одеська область;

5)      Будівництво амбулаторій;

6)      Здійснення реконструкції з перепрофілюванням в культурний торгівельно-розважальний центр;

7)      Розробка та запровадження програми щодо роздільного сортування ТПВ на первинному етапі;

8)      Проведення капітального ремонту очисних споруд міста Роздільна;

9)      Проведення реконструкції очисних каналізаційних споруд  в смт Лиманське

 

 Докладніше ознайомитись з проектом можна за посиланням