В Україні стартувала урядова інформаційна кампанія «EUКраїна»

21 грудня 2020 року за ініціативи Уряду та підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні і проєкту Association4U розпочалася всеукраїнська роз’яснювально-інформаційна кампанія EUКраїна, яка розповідає про базові європейські цінності, розкриває практичний зміст євроінтеграції і ті переваги та можливості, які з’являються в житті українців завдяки інтеграції нашої країни до ЄС.

Завданням інформаційної кампанії EUКраїна є показ практичної вигоди, яку отримує кожний громадянин України від того, що країна починає жити за новими, високими стандартами.

Її мета – підвищити обізнаність щодо переваг євроінтеграції, зробити підтримку євроінтеграції українцями свідомою, продемонструвати європейські цінності на прикладах щоденного життя українців.

Повага до людської гідності, Свобода, Демократія, Рівність, Верховенство права, Повага до прав людини – це шість базових світоглядних принципів Європейського Союзу, які є близькими та зрозумілими кожному українцю. Саме вони об'єднують нас з європейцями більше, ніж закони чи міждержавні угоди.

На основі цих принципів проводяться реформи – не для ЄС, як інституції, а для нас самих. Адже всі ми хочемо жити в комфортній та безпечній країні, вільно подорожувати та навчатися, відчувати, що в державі діють єдині для всіх закони.

Детальніше з інформацією про урядову інформаційну кампанію EUКраїна можна ознайомитися за посиланням.

Долучайтеся до кампанії та завантажуйте рамку EUКраїна на фото вашого профілю у Фейсбук за лінком.