14.11.2014

Визначенні земельні масиви в Одеській області які можуть бути передані учасників АТО

Визначені земельні ділянки державної та комунальної власності, які можуть бути передані військовослужбовцям, що беруть участь або брали участь у виконанні завдань щодо здійснення антитерористичних операцій у східних та південно-східних областях України, і які раніше не скористалися своїм правом на безоплатне одержання у власність земельної ділянки із земель державної або комунальної власності, в межах норм, визначених законодавством, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення садівництва та індивідуального дачного будівництва.

Головне управління Держземагентства в Одеській області та його територіальні органи, за дорученням голови Держземагентства України Сергія Рудика, підготували інформацію про наявність земельних ділянок на території кожного району Одеської області для вищевказаних цілей.

Також Головою Держземагентства України 23.06.2014 року затверджений План-графік дій Держземагентства України та головних управлінь Держземагентства в областях щодо реалізації громадянами України – військовослужбовцями, учасниками АТО їх конституційних прав на безплатне отримання земельних ділянок.

У разі, якщо військовослужбовець-учасник АТО обрав земельну ділянку сільськогосподарського призначення за межами населеного пункту, то йому потрібно звернутись до Головного управління Держземагентства в Одеській області. Якщо ж земельна ділянка знаходиться в межах населеного пункту, необхідно звертатись до органу місцевого самоврядування за місцем розташування земельної ділянки.

На офіційному сайті Головного управління Держземагентства в Одеській області (http://www.landres.od.ua/) у розділі «Актуальна тема» можливо, не тільки дізнатись всю необхідну інформацію про порядок отримання земельних ділянок, але і подивитись графічне зображення земельних масивів у необхідному районі Одеської області.

Також з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 16:00 у Головному управлінні працює телефон «Гарячої лінії» (048) 757-86-50, зателефонувавши на який можна дізнатись усі необхідні подробиці.