17.08.2015

В Одеській області запроваджено нову послугу «Замовлення витягу з Державного земельного кадастру» on-line

Відтепер витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на території Одеської області стало можливим замовити через мережу інтернет.

Раніше замовлення витягу відбувалося лише за місцем безпосереднього розташування ділянки, що призводило до втрат часу та створювало корупційні ризики, оскільки етап подачі заяви та видачі результатів знаходився під контролем одного кадастрового реєстратора. Можливість замовлення послуги
он-лайн скорочує процедуру оформлення до декількох хвилин, а рознесення функції реєстрації заяви та її обробки зводить до мінімуму можливість зловживань.

Замовлення витягу здійснюється через Публічну кадастрову карту, яка розміщена на офіційному сайті Держгеокадастру.

Простий та лаконічний інтерфейс робить послугу доступною навіть для невпевнених користувачів ПК. У систему інтегрована функція он-лайн оплати послуги через сервіс моментальних платежів Liqpay Приватбанку. Банківська комісія при цьому не стягується. Підтвердження про сформовану заявку та повідомлення про готовність документу користувач отримує на свою електрону адресу.

Отримати витяг можна буде у найближчому Центрі надання адміністративних послуг, який обирає сам громадянин при замовленні. Вартість послуги з надання витягу з Державного земельного кадастру – 53 гривні. Всі отримані кошти спрямовуються до загального фонду Державного бюджету України.

 «Створювати більш зручні, прозорі та доступні умови надання послуг громадянам одне з наших головних завдань, саме тому запроваджено нову електронну послугу «Замовлення витягу з Державного земельного кадастру» через мережу інтернет, яка надасть можливість громадянинові скоротити дорогоцінний час та самому обрати зручне для нього місце отримання послуги»,- зазначив в.о. начальника Головного управління Станіслав Губін.

 

Переглянути відео презентацію електронної послуги «Замовлення витягу з Державного земельного кадастру» можна тут.