26.10.2018

В районі зареєстровано випадок сказу.

23 жовтня в актовому залі Роздільнянської районної державної адміністрації відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії де було винесено одне питання «Про оголошення неблагополучним щодо захворювання на сказ тварин (ВРХ) та введення карантинних обмежень на МТФ ТОВ «Бецилівське» с. Бецилове Бецилівської сільської ради Роздільнянського району Одеської області».

На даному засіданні, в межах своїх повноважень, було заслухано заступника голови райдержадміністрації, голову ДНПК при райдержадміністрації Наталію Тарнавську, начальника Роздільнянського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області Олега Гнисюка, лікаря ветеринарної медицини-епізоотолога Роздільнянської райдержлікарні ветмедицини Валерія Гаджулу, керівника господарства Миколу Столяра та інших.

 

Членами даної комісії прийнято відповідний протокол про оголошення встановлення карантинних обмежень по сказу тварин (ВРХ) МТФ ТОВ «Бецилівське» та затвердженний План заходів щодо ліквідації сказу тварин (ВРХ) в ТОВ «Бецилівське», с. Бецилове, Бецилівської сільської ради, Роздільнянського району, Одеської області.

Дане питання знаходиться на контролі в райдержадміністрації та Роздільнянському районному управлінню ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області. Робота продовжується.