03.10.2016

Відбір кандидатів для військової служби за контрактом

РОЗДІЛЬНЯНСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІЙСЬКОВИЙ КОМІСАРІАТ

Проводить відбір кандидатів для проходження військової служби за контрактом у військовій частині Міністерства оборони України (яка дислокується на території Роздільнянського району села Петро -Євдокіївка).

Грошове забезпечення:

рядового складу від 7000 грн.;

офіцерського складу від 9500 грн.

Вимоги:

– вік: від 18 до 40 років;

– освіта: не менше базової середньої;

Держава гарантує стабільне грошове забезпечення та його підвищення у ході просування по службі , вищий ніж у цивільному секторі розмір пенсійного забезпечення та можливість його отримання за вислогою  років, соціально-побутові гарантії:

– Отримання житла за рахунок Держави.

– Отримання освіти в інших вищих навчальних закладах без відриву від проходження військової служби.

– Щорічна відпустка із збереженням грошового, матеріального забезпечення та грошової допомоги на оздоровлення у розмірі місячного грошового забезпечення.

– Розпорядок дня та регламент службового часу (з двома вихідними днями на тиждень).

– Безоплатна кваліфікована медична допомога у військово-медичних закладах охорони здоров’я та членів їх сімей.

- Санаторно-курортне лікування та відпочинок у санаторіях, будинках відпочинку, пансіонатах і на туристичних базах Міністерства оборони України, але не більше одного разу на рік.

Урядом з червня 2015 року (Постанова Кабінету МіністрівУкраїни від 14 травня 2015 року №406) впроваджено грошову винагороду військовослужбовцям за призовом під час мобілізації, на особливий період при вступі на військову службу за контрактом (рядовому складу – вісім

мінімальних заробітних плат, сержантам та старшинам – дев’ять мінімальних заробітних плат, офіцерам – десять мінімальних заробітних плат) , також 06.10.2015 року внесено зміни в Законі України «Про військовий обов’язок і військову службу» щодо термінів проходження військової служби (Закон №711-VІІІ від 06.10.2015).

         Запроваджено присвоєння первинного військового звання «молодшого лейтенанта» військовослужбовцям рядового складу, сержантського та старшинського складу, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період;

Запроваджено порядок призначення на офіцерські посади осіб сержантського і старшинського складу, які мають бойовий досвід та не мають вищої освіти.

За інформацією звертатись: Роздільнянський районний військовий комісаріат, м. Роздільна, вул. Європейська 35, тел. 3-11-9746г7687.