19.12.2018

В м.Роздільна відкрито центр комплектування та соціальної підтримки.

19 грудня у м. Роздільна за участі голови райдержадміністрації Наталії Бараненко, заступника голови районної ради Сергія Крилова та районнного військового комісара Олега Номеровського було відкрито центр комплектування та соціальної підтримки який запрацює з 01.01.2019 року.

 

 
Новий центр не тільки забезпечуватиме поповнення рядів Збройних сил України, а і надаватиме соціальний супровід для діючих та колишніх військовослужбовців. Зокрема, громадяни зможуть отримати інформацію про всі доступні пільги, а його співробітники будуть здійснювати супровід громадянина по всіх державних інстанція соціального захисту населення. 

 

Переформування військових комісаріатів у територіальні центри комплектування та соціальної підтримки проводиться в рамках оборонної реформи, яка була ініційована Президентом України Петром Порошенко, з метою приведення Збройних Сил України до стандартів НАТО. Поки реформа торкнулась військових комісаріатів у 4 областях України: на Чернігівщині, Рівненщині, Дніпропетровщині та Одещині. Потім це чекає на всі області. 

 

«Центр комплектування і соціальної підтримки надаватиме широкий спектр адміністративних послуг та, що найголовніше, стане більш відкритими. Головна мета цих змін полягає у тому, аби значно підвищити якість обслуговування населення та рівень реалізації прав, пов'язаних із військовою службою» - сказала Наталія Вікторівна під час урочистого відкриття центру. 

Відповідно до районної цільової програми мобілізаційної підготовки та мобілізації військовозобов’язаних Роздільнянського району та забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку, призовом громадян України на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань на 2017-2018 роки в новій редакції», на будівництво приміщення центру комплектування та соціальної підтримки із районного бюджету було виділено 150,0 тис. грн. Саме приміщення виготовив підприємець Володимир Романенко.

 
Від районної державної адміністрації висловлюємо щиру подяку за надання допомоги в облаштуванні центру керівникам сільськогосподарських підприємств О. Пономаренку, Л. Підкопайлу, В. Качуренку, С. Приходьку, Г. Келлеру, В. Гринівецькому, підприємцю М. Каражекову та начальнику Роздільнянських РЄМ О. Рогачеву.