22.12.2018

Уряд схвалив План запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в окремих місцевостях України.

Документом визначено завдання міністерствам, іншим органам виконавчої влади, Службі безпеки України, Службі зовнішньої розвідки України, Управлінню державної охорони України та органам місцевого самоврядування щодо запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану, строки виконання заходів, органи, які відповідальні за запровадження згідно із законом, а також органи, що залучаються до здійснення заходів.

Реалізація положень розпорядження буде здійснюватись у межах фінансового ресурсу, передбаченого міністерствам та іншим органам виконавчої влади в Державному бюджеті України на 2018 рік.

Кабінет Міністрів України
Розпорядження
від 12 грудня 2018 р. № 1002-р
Київ

Питання запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в окремих місцевостях України

1. Відповідно до пункту 1 статті 4 Указу Президента України від 26 листопада 2018 р. № 393 “Про введення воєнного стану в Україні”, затвердженого Законом України від 26 листопада 2018 р. № 2630-VIII, затвердити план запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в окремих місцевостях України, що додається.

2. Міністерствам, іншим органам виконавчої влади, що залучаються до здійснення заходів правового режиму воєнного стану, разом із Службою безпеки, Службою зовнішньої розвідки, Управлінням державної охорони та органами місцевого самоврядування забезпечити виконання заходів, визначених планом, затвердженим згідно з пунктом 1 цього розпорядження, у разі прийняття відповідного рішення органами, відповідальними за запровадження заходів.

        Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН