31.01.2017

Безкоштовна реабілітація у 2017 році в санаторно-курортних закладах

        Забезпечення застрахованих осіб та членів їх сімей соціальними послугами за рахунок коштів Фонда соціального страхування з тимчасової втрати працездатності що знаходяться на обліку ФСС з ТВП передбачено безкоштовне відновлювальне лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених інфарктів, інсультів, ортопедичних операцій, оперативних втручань на органах травлення, хворих з порушенням обміну речовин та порушеннями перебігу вагітності, після опікових хворих у реабілітаційних відділеннях санаторіїв «Лермонтовський», ім. Пирогова, «Моршинкурорт», «Авангард», ім. Горького, «Миргородкурорт».

Дані путівки видаються медичними закладами, за висновком відбіркової комісії про наявність медичних показань, з видачею листка непрацездатності.

Путівка для такого лікування видається застрахованій особі безкоштовно, а оплата лікування в реабілітаційному відділенні відбувається за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

З додатковою інформацією Ви можете ознайомитись на офіційному сайті Одеського обласного відділення ФСС з ТВП www.fse.gov.ua, або за телефонами відділу соціальних послуг Одеської міської виконавчої дирекції Одеського обласного відділення ФСС з ТВП: (048) 728-71-62, 728-37-50.

Дерело інформації Роздільнянська міжнародна виконавча дирекція.