Зустріч з учнями Слобідської ЗОШ та ДНЗ «Лиманський аграрний ліцей»

     28 лютого працівники Роздільнянського РВ філії ДУ «Центр пробації» в Одеській області старший інспектор Афанасьєва Алла, фахівець Медвецька Неллі спільно з інспектором Роздільнянського ВП ГУНП в Одеській області старшим лейтенантом Дмитренко Олексієм відвідали  учбовий заклад с. Слобідка та ДНЗ «Лиманський аграрний ліцей» Роздільнянського району.


З метою профілактики виникнення негативних явищ у молодіжному середовищі,  провели індивідуальну профілактичну бесіду з учнями, зухвала поведінка яких та небажання навчатися, потребують максимальної уваги. Тема бесіда була: «Профілактика злочинів і правопорушень серед підлітків». Також були порушені такі питання, як відповідальність  підлітків за злочини та адміністративні правопорушення, наркоманія та її наслідки для людини. Крім того, було наголошено, що поліція разом з службою пробації проводить роботу щодо виявлення правопорушників і притягнення їх та їхніх батьків до відповідальності згідно чинного законодавства. Проведена зустріч неодмінно спонукала учнів замислитись над своїм майбутнім, адже лише від них та їхніх вчинків залежить подальше життя.

На закінчення зустрічі працівники служби пробації і ювенальної превенції Роздільнянського району закликали дітей слухати батьків та вчителів, аби не траплялись ніякі  прикрі випадки.