Запобігання та протидія домашньому насильству

06 листопада 2020 року  під час планової реєстрації засуджених,  працівники Роздільнянського РВ філії ДУ «Центр пробації» в Одеській області спільно з  представником Роздільнянського сектора безоплатної вторинної правової допомоги провели з суб`єктами пробації тематичну бесіду на тему: “Запобігання та протидія домашньому насильству”. Для зазначеної категорії осіб, дана тема бесіди є досить актуальною,  оскільки засуджені часто  відчувають на собі, або самі вчиняють насильство по відношенню до своїх рідних та близьких. Сумно, але за статистикою майже кожна родина стикається з проявами домашнього насильства.

Під час бесіди клієнтам пробації роз`яснили норми кримінального та адміністративного законодавства щодо протидії та запобіганню домашнього насильства та те, що домашнє насильство тлумачать як будь-які умисні дії фізичному чи психічному здоров`ю.  


Отримана інформація допомогла присутнім підвищити рівень інформованості про домашнє насильство,його види, відповідальність за його вчинення, а також куди звернутися, якщо  особа піддалася насильству, як поводитися в ситуаціях, коли провокують насильство.

Наприкінці зустрічі фахівець наголосила, що  особа яка постраждала від домашнього насильства має право на безоплатну вторинну правову допомогу, а саме на представництво інтересів в суді та складання документів процесуального  характеру.

 

09.11.2020

Неллі Медвецька,

Роздільнянський РВ

філії ДУ «Центр пробації»

в Одеській області