19.09.2018

Можливість отримати електронне пенсійне посвідчення для пенсіонерів, які отримують пенсійні виплати через Ощадбанк

Роздільнянське об’єднане управління Пенсійного фонду України Одеської області інформує усіх пенсіонерів, які отримують пенсію через відділення АТ «Ощадбанк» про нову та актуальну послугу на даний час - електронне пенсійне посвідчення (абревіатура – ЕПП) пенсіонера.

ЕПП поєднує функції пенсійного посвідчення та банківської платіжної картки, містить електронну інформацію про власника посвідчення та електронний підпис.

Електронне пенсійне посвідчення містить електронний цифровий підпис, який дає можливість отримувати електронні документи на веб-порталах Пенсійного фонду та органів влади та навіть з дому переглядати інформацію про розмір пенсії та її складові, дані про страховий стаж, заробіток, сплачені внески, тощо, а також надає можливість написати звернення або записатись на прийом до спеціалістів управління через Інтернет на офіційному сайті Пенсійного фонду.

Щоб отримати модернізований пенсійний документ необхідно звернутися до територіального органу Пенсійного фонду України за місцем фактичного проживання, тобто до  Роздільнянського та Іванівського відділів обслуговування громадян Роздільнянського об’єднаного управління Пенсійного фонду України (для мешканів м. Роздільна, вул. Незалежності, 7 в  громадську приймальню; для жителів смт. Іванівка, вул. Центральна,65  в громадську приймальню) та написати заяву на виготовлення ЕПП, в якій вказати відділення Банку, де клієнт бажає отримати ЕПП. Надати Пенсійному фонду паспорт, довідку про присвоєння ідентифікаційного коду та фотокартку розміром 3*4.

Через 30 робочих днів звернутись до банку вказаного в заяві для отримання ЕПП.

За додатковою інформацією просимо звертатися до відділу обслуговування громадян в громадську приймальню за адресою: м. Роздільна, вул. Незалежності, 7 (тел. 3-18-34) та смт. Іванівка, вул. Центральна,65( тел.3-18-39)

                                                                                                 Анжела Мельник

                                                                                                 Заступник начальника управління