04.01.2021

Відбулось урочисте відкриття приймального відділення Роздільнянської ЦРЛ

З метою реалізації програми Президента України «Велике будівництво» в рамках якої всі опорні лікарні повинні відповідати стандартам, мати облаштування приміщень та відповідний перелік обладнання, 30 грудня 2020 року відбулось урочисте відкриття приймального відділення КНП СВТГРР "Роздільнянська центральна районна лікарня".

Приймальне відділення – важливе лікувально-діагностичне відділення, призначене для реєстрації, прийому, первинного огляду, санітарно-гігієнічної обробки хворих і надання кваліфікованої (невідкладної) медичної допомоги. Тому, наскільки професійно, швидко і організовано діє медичний персонал цього відділення, в певній мірі залежить успіх подальшого лікування хворого, а при невідкладних станах – і його життя.


Почесних гостей в особі голови Одеської обласної державної адміністрації Сергія Гриневецького, директора департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації Наталії Одарій-Захарієвої зустрічали голова райдержадміністрації Сергій Приходько, голова районної ради Олександр Пресман, Роздільнянський міський голова Валерій Шовкалюк та гендиректор закладу Дмитро Кущенко.


Після виступів керівників та вручення подарунка у вигляді цифрового рентгену та апарату УЗД від облдержаміністрації відбулось перерізання червоної стрічки та огляд відремонтованих приміщень і оновленого обладнання.

Відкриття приймального відділення надає змогу провести хворим необхідні обстеження, своєчасно встановити діагноз та скерувати пацієнта у відповідні профільні відділення, а за необхідності - розпочати лікування хворих, в тому числі передопераційну підготовку, безпосередньо в приймальному відділенні.