03.07.2019

Відбулись безкоштовні медичні огляди населення в рамках «другої хвилі» проекту «Мобільна поліклініка»

В рамках «другої хвилі» проекту «Мобільна поліклініка» з 5-12 червня 2019 року на території Роздільнянського району відбулись безкоштовні медичні огляди населення.
Діагностика безкоштовна і здійснювалась за направленням сімейного лікаря. Всі мешканці, що звернулися до амбулаторії за направленнями сімейних лікарів, були повністю обстежені спеціалістами. За інформацією КНП СВТГРР «Роздільнянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» за професійною консультацією звернулися 1247 осіб, вперше встановлено 153 діагнозів. Серед прийнятих пацієнтів 9 осіб направлено до центральної районної лікарні та 19 осіб до обласних медичних закладів.
До складу кожної бригади входили такі лікарі, як мамолог, кардіолог, офтальмолог, ендокринолог, гінеколог і фахівець УЗД. Для встановлення діагнозу також використовувалась і телемедицина.


Завдяки діагностиці відбувається раннє виявлення найбільш поширених в Україні нозологій, серед яких - серцево-судинні захворювання, цукровий діабет і бронхіальна астма. Тобто своєчасне виявлення хвороби в результаті допомагає істотно підвищити тривалість життя жителів сіл.