21.10.2019

Нову машину екстреної допомоги отримали медики в Єреміївці

Минулої п’ятниці, в сонячний та теплий осінній день, у с. Єреміївка, де базується пункт екстреної медичної допомоги, відбулася офіційна зустріч з нагоди передачі новенького автомобіля швидкої допомоги колективу.
Участь в ній взяли голова Роздільнянської райдержадміністрації Наталія Бараненко, директор КУ "Одеський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" Владислав Терлецький, головний лікар Великомихайлівського підрозділу екстреної медичної допомоги, якому підпорядковується єреміївський пункт, Володимир Осадчук та інші.


Новенька машина з усім необхідним для екстреної допомоги обладнанням, медикаментами красувалася на подвір᾽ї. Як повідомила парамедик Оксана Тулейбич, потреба у заміні машини була нагальною. Адже кількість викликів та режим роботи єреміївських медпрацівників напружений, як у зв’язку з близьким розташуванням до траси, так і з великою кількістю дач на території населених пунктів, що ними обслуговуються. Спеціаліст відзначила, що нову машину отримали 23 вересня і вже здійснили на ній 26 робочих виїздів, з них чотири виклики – до дітей. Роботою транспорту цілком задоволені і нарікань немає. Більше того, за необхідності, «в запасі» залишилася й стара машина, яку можуть використати при потребі.


Голова районної державної адміністрації Наталія Бараненко подякувала керівнику КУ "Одеський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" Владиславу Терлецькому за допомогу у вирішенні питання забезпечення новим автомобілем швидкої допомоги Єреміївське відділення екстреної медичної допомоги. Наталія Вікторівна зазначила, що було дуже приємно співпрацювати з таким фахівцем своєї справи, як Владислав Володимирович, який почув доводи райдержадміністрації про необхідність придбання нової карети швидкої допомоги.


Для колективу – це неабияка подія. Парамедик Оксана Тулейбич також розповіла, що 1 листопада виповнюється три роки, як розпочав роботу пункт екстреної допомоги в Єреміївці і новий автомобіль екстреної допомоги – чудовий подарунок до цієї дати. Наразі у працівників вже виникли плани будівництва гаражу, аби зберігати машину в належному стані.
Крім того, присутні на зустрічі поспілкувалися щодо нагальних потреб медицини на селі. Голова райдержадміністрації Наталія Бараненко зауважила, що на території Роздільнянського району будується три амбулаторії сімейної медицини – у селах Кам’янка, Яковлівка та Болгарка. Їх відкриття значно сприятиме поліпшенню якості медичних послуг населенню та умов роботи сільських медиків. Вона акцентувала увагу й на тому, що з допомогою органів місцевого самоврядування триває робота щодо вирішення питання забезпечення молодих лікарів житлом, аби ті залишалися працювати в селах.
На завершення медперсонал єреміївського пункту екстреної допомоги подякував керівникам за допомогу в отриманні нової «швидкої» і всі присутні сфотографувалися на згадку про цю подію.

Стаття та фотоматеріали підготовлено
районною газетою "Вперед"