01.11.2019

У м.Роздільна привітали працівників соціальної сфери

У першу неділю листопада на Україні згідно з Указом Президента України відзначають День працівника соціальної сфери. Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин населення нашої країни.
Відтак, напередодні Дня працівника соціальної сфери, 1 листопада 2019 року в районному Палаці культури відбулися урочистості з нагоди професійного свята соціальних працівників.

До всіх присутніх звернулась голова райдержадміністрації Наталія Бараненко: "Я вдячна усім вам за те, що постійно опікуєтеся проблемами людей, забезпечуючи їх потреби.Переконана, що вам вистачить наснаги, витримки і професіоналізму для вирішення всіх питань у справі поліпшення добробуту населення нашого району. Нехай ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі вірно служать нашим жителям".


Також присутніх теплими словами привітали заступник голови районної ради Сергій Крилов та Роздільнянський міський голова Валерій Шовкалюк.

За сумлінну працю щодо реалізації політики у сфері соціальної роботи з нагоди Дня працівника соціальної сфери України керівники району нагородили кращих працівників соціальної сфери Роздільнянщини Почесними грамотами та подяками Одеської обласної державної адміністрації, Роздільнянської районної державної адміністрації, Роздільнянської районної ради та Роздільнянської міської ради.

Порадували винуватців свята чудовими номерами учасники художньої самодіяльності районного Палацу культури.