24.09.2019

Стосовно призначення субсидії на опалювальний період 2019-2020 рр.

Житлова субсидія на опалювальний період 2019-2020 рр. призначатиметься тим домогосподарствам, які одержували субсидію у попередньому періоді і у яких відсутня заборгованість зі сплати комунальних послуг.

 

Повторно з заявою та декларацією у жовні мають звернутися:

-          орендарі житла;

-           внутрішньо переміщені особи;

-           домогосподарства, яким субсидію було призначено не на всіх зареєстрованих осіб;

-           домогосподарства, де є непрацюючі особи працездатного віку, в яких або відсутні доходи, або вони менші мінімальної заробітної плати;

-           якщо у складі домогосподарства або у складі сім’ї члена домогосподарства відбулися зміни протягом останнього року.

Якщо вище зазначені категорії зверталися в період з 01.05.2019-30.09.2019 рр в жовтні повторно надавати заяву та декларацію не потрібно. Розрахунок субсидії на опалювальний період 2019-2020 рр. здійснюватиметься автоматично.

 

Особам, які вперше звертаються за субсидією, вона призначається у грошовій безготівковій формі на підставі декларації і заяви, в якій має бути зазначено номер мобільного телефону.

 

Безробітні, які не стояли в цей час на обліку в Центрі зайнятості, матимуть право на зимову субсидію на умовах сплати ЄСВ (22% від мінімалки - 918,06 грн.) за будь-які три місяці цього періоду. Безробітні в селі мають право на допомогу без сплати ЄСВ за рішенням комісії.