12.06.2019

Наявність тимчасового житла для розміщення громадян, які вимушені залишити тимчасово окуповані території.

 Перелік зазначених об'єктів передано Департаментом житлово — комунального господарства та енергоефективності облдержадміністрації.

Водночас тимчасове житло надається у Борщанському відділенні соціальної допомоги комунальної установи “Одеський обласний центр реабілітації змішаного типу для інвалідів і дітей- інвалідів”Стратегія життя”, за 15 км. Від міста Подільська (Одеська область, Подільський район, с. Борщі, вул. Подільська, 25)

На території зазначеного майнового корпусу розташовані: два двоповерхові житлові корпуси, збудовані в 1986 році, два навчальних корпуси, корпус бібліотеки, майстерні, адмінкорпус з актовою залою, лазня з пральним обладнанням, кухня, їдальня з промисловим кухонним обладнанням на 100 осіб.

У двоповерховому житловому корпусі, де проживають внутрішньо переміщені особи, 17 кімнат. Розмір кімнат від 9 кв.м. до 29 кв.м. Всі кімнати мебльовані. Щорічно у будинку проводиться поточний ремонт. Всі комунікації будинку відповідають технічним нормам експлуатації. Є холодна та гаряча вода. У приміщенні кухні встановлена одна електроплита. Будинок обладнаний пандусом для осіб з інвалідністю з порушенням опорно — рухових функцій.

Середня вартість проживання становить орієнтовно 500 грн. у місяць на одну особу.

Наявність тимчасового житла для розміщення громадян, які вимушені залишити тимчасово окуповані території.