08.05.2015

Засідання координаційної ради з питань соціального захисту малозабезпечених верств населення

29 квітня 2015 року відбулось засідання координаційної ради з питань соціального захисту малозабезпечених верств населення під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Н.В. Бараненко.                                        

Розглянуті звернення, які надійшли за період з 30 березня по 29 квітня 2015 року.

Перше питання порядку денного -  надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення (на лікування),  повідомила керівник управління соціального захисту населення Л.В. Знахарук.

         Було розглянуто 24 заяви, на підставі яких 19 громадянам виділено матеріальну допомогу.

         Також на підставі клопотання районної громадських організації інвалідів матеріальну допомогу виділено 5 громадянам, які доглядають за дітьми-інвалідами з діагнозом ДЦП.

Другим питанням порядку денного було надання права на призначення державної соціальної допомоги, за винятком, відповідно до Закону України “Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям” багатодітним родинам, які звернулись з даного питання до управління соціального захисту населення. Про  таке присутніх проінформувала начальник відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення Хазарінова Т.В.

За її призначенням звернулося 9 сімей, з них 2-м сім’ям надано право на призначення державної соціальної допомоги за винятком, 5-ти – відмовлено як таким, що самостійно не сприяють покращенню свого матеріального стану та не виконують рекомендації членів координаційної ради щодо працевлаштування (в т.ч. офіційного оформлення трудових відносин), виховання дітей тощо.

Третім питанням порядку денного було розглянуто заяви про відшкодування витрат за надані пільги з оплати житлово-комунальних послуг за фактичним місцем проживання, за винятком, 3-м сім’ям. Всім надано право на їх відшкодування.

Бараненко Н.В. подякувала присутнім за плідну роботу і закликала посадовців й надалі у своїй роботі керуватися вимогами чинного законодавства у  прийняття рішень стосовно  соціального захисту малозабезпечених верств населення, побажала усім  мудрості і виваженості у прийнятті рішень.