27.07.2015

Інформація для інвалідів з дитинства, інвалідів І-ІІІ груп віком до 35 років та осіб, визнаних учасниками бойових дій, які за віком і освітою можуть навчатися в Кам’янець-Подільському планово-економічному технікумі - інтернаті

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 11.06.2015 р. № 615 «Про затвердження Змін до Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2015 році» особи звільнені з військової служби в 2015 році беруть участь у конкурсі тільки за результатами вступних екзаменів з конкурсних предметів (без сертифікатів ЗНО).

Громадянин України має право безоплатно здобувати вищу освіту за другою спеціальністю, якщо він за станом здоров’я втратив можливість виконувати службовці чи посадові обов’язки за отриманою раніше кваліфікацією, що підтверджується висновками медико-соціальної експертної комісії, та в інших випадках, передбачених законом.

Для вирішення основних завдань підготовки конкурентоспроможних спеціалістів у навчальному закладі створено потужну матеріально-технічну базу: сучасно обладнані навчальні кабінети, інформаційний центр, бібліотеку з читальними залами і філією у гуртожитку, два кабінети автоматизованого робочого місця спеціаліста. Оздоровчо-реабілітаційна база включає басейн, зал для ігрових видів спорту, зал лікувальної фізкультури, оснащений спеціалізованими тренажерами, медичний пункт, у структурі якого фізіотерапевтичний, стоматологічний, маніпуляцій ний, лікарський кабінети. До послуг студентів сучасний комфортабельний гуртожиток з блоками обслуговування студентів на кожному поверсі, перехідна галерея між навчальним корпусом та гуртожитком.

Зараховані на навчання до технікуму (інваліди І-ІІІ груп та інвалідів з дитинства) забезпечуються стипендією та знаходяться на державному утриманні (безкоштовне чотирьохразове харчування, проживання в гуртожитку, цілодобова медична допомога). Студентам технікуму пенсії виплачуються в повному обсязі.

 

           За додатковою інформацією звертатися до управління соціального захисту населення районної державної адміністрації, яке знаходиться за адресою: м. Роздільна, вул. Леніна,37а, ІІ-й поверх, кабінет № 16, тел.: (04853) 3-14-09.