12.03.2014

До відома багатодітних сімей району

На виконання статті 13 Закону України „Про охорону дитинства” багатодітним сім’ям надаються такі гарантовані державою пільги: 
1) 50-відсоткова знижка плати за користування житлом (квартирна плата) в межах норм, передбачених чинним законодавством (21 кв. метр загальної площі житла на кожного члена сім'ї, який постійно проживає в жилому приміщенні (будинку), та додатково 10,5 кв. метра на сім'ю); 
2) 50- відсоткова знижка плати за користування комунальними послугами (газопостачання, електропостачання та інші послуги) та вартості скрапленого балонного газу для побутових потреб у межах норм, визначених законодавством. Площа житла, на яку надається знижка при розрахунках плати за опалення, становить 21 кв. метр опалюваної площі на кожного члена сім'ї, який постійно проживає в жилому приміщенні (будинку), та додатково 10,5 кв. метра на сім'ю; 
3) 50-відсоткова знижка вартості палива, у тому числі рідкого, в межах норм, визначених законодавством, у разі, якщо відповідні будинки не мають центрального опалення; 
4) позачергове встановлення квартирних телефонів. Абонентна плата за користування квартирним телефоном встановлюється у розмірі 50 відсотків від затверджених тарифів. 
Пільги щодо плати за користування житлом (квартирної плати), комунальними послугами та вартості палива, передбачені пунктами 1-3, надаються багатодітним сім'ям незалежно від виду житла та форми власності на нього. 
Для оформлення права на пільги необхідно подати до управління соціального захисту населення наступні документи: копії ( з пред’явленням оригіналу) посвідчення, що дає право на пільги, паспорт, ідентифікаційний номер, свідоцтво про народження дітей, оригінал довідки про склад сім’ї. 
Прийом документів здійснюється за адресою: м. Роздільна, вул. Леніна 37а, каб. №№ 2, 16, тел. 3-14-09. Дні прийому – вівторок (з 08:30 до 17:30), п’ятниця (з 08:30 до 16:00).