Виплата одноразової допомоги в розмірі 1 тисяча гривень!

Постановою Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2020 р. № 251 «Деякі питання підвищення пенсійних виплат і надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році» передбачено виплату одноразової грошової допомоги окремим категоріям населення.

Через управління соціального захисту населення Роздільнянської районної державної адміністрації одноразову грошову допомогу в сумі 1 тисяча гривень отримають 753 особи, а саме зазначену допомогу отрммають:

- 392 особи, які одержують державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю (крім осіб з інвалідністю з дитинства та дітей з інвалідністю, які одночасно з цією допомогою отримують пенсію у зв’язку з втратою годувальника або державну соціальну допомогу дитині померлого годувальника, передбачену Законом України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю»);

- 252 особи, які одержують державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю;

- 48 осіб, які одержують тимчасову державну соціальну допомогу непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату;

- 61 особі, яка отримує допомогу дитині померлого годувальника.

Громадянам, які отримують державну соціальну допомогу в банківських установах грошову допомогу буде перераховано на рахунки у банках. Громадянам, котрі отримують відповідні виплати через пошту, листоноші доставлять грошову допомогу.

 

Важливо: 

-       враховуючи, що допомога виплачується як одноразова для осіб, які перебувають на обліку в органах соціального захисту населення відрахування із допомоги на підставі виконавчих документів та на користь будинків-інтернатів не проводяться;

-       виплачується неотримана у зв’язку із смертю одержувача допомога спадкоємцям;

-       допомога не включається при обчисленні сукупного доходу сім’ї для всіх видів соціальної допомоги, у тому числі при наданні житлових субсидій, оскільки вона носить одноразовий характер.

                 Інформацію про нарахування та виплату допомоги Ви можете отримати в управлінні соціального захисту населення Роздільнянської районної державної адміністрації за телефоном (04853) 5-01-54.

 

 

 

 

 

Начальник управління

соціального захисту населення                                                                      Лариса ЗНАХАРУК