30.03.2018

ро створення дитячого будинку сімейного типу

  Кожна дитина має право на виховання в сімейному оточенні. Держава бере на себе зобов’язання забезпечити розвиток і виховання дітей, які за певних життєвих обставин залишилися без батьківського піклування, але лише сім’я створює для дитини життєво необхідні умови для виховання та соціалізації. Прийомні батьки віддають свою любов, тепло та надійний захист. Прийомні батьки, як справжні батьки, відповідають за життя, здоров'я, фізичний і психічний розвиток прийомних дітей, відкривають їм незвіданий світ, допомагають обрати правильні шляхи у ньому…


В нашому районі знову відбулась подія, що підтверджує небайдужість влади до дітей, які залишились без батьківського піклування. Підписано угоду між Роздільнянською районною державною адміністрацією в особі голови адміністрації, Наталії Вікторівни Бараненко, та батьками-вихователями, Філенко Володимиром Миколайовичем та Філенко Тетяною Петрівною, про створення дитячого будинку сімейного типу на базі їх прийомної сім’ї. Володимир Миколайович та Тетяна Петрівна прийняли до своєї родини 4 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Протягом функціонування прийомної сім’ї всі діти успішно адаптувались, добре навчаються та комфортно себе почувають у цій родині. Сім’я, зваживши свої сили та можливості, висловила бажання взяти на виховання ще чотирьох дітей, позбавлених батьківського піклування, створивши на базі своєї прийомної сім’ї дитячий будинок сімейного типу.

На сьогоднішній день до новоствореного дитячого будинку сімейного типу влаштовано на виховання вісім дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Дитячий будинок сімейного типу створений і функціонує на житловій площі комунальної власності Роздільнянської міської ради в місті Роздільній в просторому одноповерховому будинку.