29.09.2018

День усиновлення в Україні

День усиновлення – свято України, яке щороку припадає на 30 вересня та співпадає із днем християнського свята Віри, Надії, Любові та матері їх Софії і, мабуть, не випадково. Святий обов’язок дорослих – зробити все можливе, щоб кожна  дитина зростала в сім’ї, любові і достатку. Це свято батьків і дітей та усіх причетних до цієї благородної справи, нашої держави в цілому, яка поступово втілює на практиці гасло «Чужих дітей не буває».

 

 Існує багато способів того, як стати батьками. Один із них та самий пріоритетний – це усиновлення дитини. Це водночас благородна і непроста справа. В нашому районі багато людей, які готові стать батьками обездоленій дитині. Усиновлені діти пізнають, що таке щира, справжня батьківська любов і турбота. Серед них і малюки, і діти більш старшого віку, і діти, які мають певні проблеми зі здоров’ям, і родинні групи братів та сестер. Долаючи труднощі, які зустрічаються на шляху до усиновлення, винагорода завжди велика: тепла посмішка дитини, її справжня любов, лагідні оченята та невичерпна радість батьків.

  

28 вересня, напередодні свята Дня усиновлення, в Роздільнянському районі відбувся святковий флешмоб, в якому взяли участь учні ЗОШ №4 м. Роздільної. Діти, тримаючі в руках різнокольорові папірці, склали велике яскраве серце, що символізує батьківську любов.

Також громадянам міста працівниками служби у справах дітей були роздані яскраві листівки, які містили інформацію про усиновлення та перший крок до нього.