Проведено профілактичний рейд на території с.Виноградар.

Життя – це чарівна подорож, що сповнена пригод, а відтак потребує не тільки здоров’я, знань та навичок, а ще й вимогливості до себе. Проте головним у подорожі під назвою «життя» є сама людина, і збереження в ній людяного, її природного початку, є найголовнішим. Це повинні розуміти батьки та належно виконувати батьківські обов’язки щодо своїх дітей й подавати їм гідний приклад. На жаль, деякі родини безвідповідально ставляться до виховання та утримання своїх дітей, саме тому службою у справах дітей спільно з зацікавленими органами проводяться профілактичні рейди по обстеженню даних сімей.

На початку нового року було проведено рейд на території с.Виноградар Роздільнянського району по обстеженню умов проживання та виховання дітей в сім’ях, що опинилися в складних життєвих обставинах та дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають у сім’ях опікунів, піклувальників.

У заході взяли участь начальник відділу з питань соціального захисту дітей та профілактики правопорушень служби у справах дітей райдержадміністрації Оксана Самсій, головний спеціаліст відділу Ірина Каберна, інспектор ювінальної провенції Роздільнянського ВП ГУНП Дмітро Горобець.

Головною метою проведення такого заходу є запобігання проявам насильства в сім’ї щодо дітей та виявлення фактів безвідповідального батьківства в районі.

Служба у справах дітей інформує, що ухилення батьків або осіб, що їх замінюють, від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх осіб, згідно зі ст.184 Кодексу України про адміністративні порушення, тягне за собою відповідне покарання.

Таким чином, згідно із законом, батьки не можуть розглядати виховання дітей як справу, якою вони можуть займатися чи не займатися. Це їхній громадянський і державний обов’язок, за який вони несуть відповідальність