Проведено профілактичний рейд на території с.Марково.

З метою запобігання дитячій бездоглядності та порушень прав дітей 16 січня 2021 року начальником відділу з питань соціального захисту дітей та профілактики правопорушень служби у справах дітей  райдержадміністрації Оксаною Самсій спільно з інспектором ювінальної провенції Роздільнянського ВП ГУНП Дмитром Горобцем проведено профілактичний рейд на території с.Марково.

Метою проведення даного заходу є здійснення контролю за батьками, які неналежним чином виконують свої обов’язки по вихованню та утриманню неповнолітніх дітей, надання сприяння у нормалізації соціально-психологічного клімату в сім’ях.У ході рейду було обстежено умови проживання двох сімей. Із батьками проведено профілактичні бесіди, щодо недопущення зловживання алкоголем, запобігання насилля в сім’ях, залишення малолітніх дітей без догляду, належного виконання дорослими батьківських обов’язків та попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків. 

На одну матір складено адміністративний протокол за неналежне виконання батьківських обовязків, відповідно до ст. 184 "Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей" Кодексу України про адміністративні правопорушення.