Проведення чергового рейду у м.Роздільна.

Протягом тижня начальником відділу з питань соціального захисту дітей та профілактики правопорушень служби у справах дітей райдержадміністрації Оксаною Самсій та головним спеціалістом  відділу Іриною Каберною спільно фахівцем із соціальної роботи КУ "Територіальний центр соціального обслуговування Роздільнянської міської ради" Оксаною Морозовою  під час проведення чергового рейду відвідано три сім'ї м.Роздільна у якій виховуються п'ятеро дітей.

Проведення таких профілактичних рейдів – це одна з форм роботи, метою якої є запобігання випадкам загрози життю та здоров’ю дітей, профілактика дитячої безпритульності та бездоглядності, виявлення дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах та надання їм захисту та підтримки.
Головною метою проведення такого заходу є запобігання проявам насильства в сім’ї щодо дітей та виявлення фактів безвідповідального батьківства в районі.

Служба у справах дітей інформує, що ухилення батьків або осіб, що їх замінюють, від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх осіб, згідно зі ст.184 Кодексу України про адміністративні порушення, тягне за собою відповідне покарання.

Таким чином, згідно із законом, батьки не можуть розглядати виховання дітей як справу, якою вони можуть займатися чи не займатися. Це їхній громадянський і державний обов’язок, за який вони несуть відповідальність