Проведено профілактичний рейд

З метою профілактичних заходів зі збереження життя та здоров'я дітей, 17 грудня 2020 року було проведено рейд на території с.Виноградар.

У заході взяли участь начальник відділу з питань соціального захисту дітей та профілактики правопорушень служби у справах дітей райдержадміністрації Оксана Самсій, головний спеціаліст відділу Ірина Каберна, інспектор ювінальної провенції Роздільнянського ВП ГУНП Олексій Дмитренко.Головною метою проведення такого заходу є запобігання проявам насильства в сім’ї щодо дітей та виявлення фактів безвідповідального батьківства в Роздільнянському районі.

В ході рейду перевірені умови проживання дев'ять сімей на території сільської ради, діти з яких перебувають на обліку служби у справах дітей, як такі, що опинилися в складних життєвих обставинах з причини неналежного виконання батьківських обов’язків.

В усіх обстежених родинах з батьками проведено бесіди щодо відповідального батьківства та недопущення порушення прав та інтересів дітей, ознайомлено та попереджено про недопущення насильства в сім’ї та торгівлі дітьми.