Новорічні привітання вихованців дитячого будинку сімейного типу

Новорічні свята – це зимова казка для всіх, а особливо для дітей. В пору новорічних та різдвяних свят усі діти з нетерпінням очікують що ось-ось трапиться диво і здійсняться найзаповітніші мрії, виконаються найщиріші бажання. Але саме головне для них - це, звичайно ж велика кількість подарунків та увага! Завдання місцевої влади полягає у тому, аби дати можливість повірити у казку та одарувати приємним подарунком кожну дитину.


Напередодні Нового року та Різдва, головою райдержадміністрації Сергієм Приходько спільно з начальником служби у справах дітей райдержадміністрації Наталією Шличок відвідано дитячі будинки сімейного типу, у яких виховуються 33 дитини з метою привітання та вручення приємних смаколиків, адже без подарунка та теплого слова не повинна залишиться жодна дитина.

На придбання подарункових наборів для 250 дітей району відповідно до районної Програми з виконання «Національного плану дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на період до 2022 року» на поздоровлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з багатодітних, малозабезпечених, соціально-неспроможних сімей з Днем святого Миколая, Новорічними  та Різдвяними  святами виділено кошти з районного бюджету в сумі 10 тис. грн.

«Нехай Новий рік зігріє своїм теплом кожну домівку та кожну родину. А віра, надія і любов завітають у наші серця й оселять в них відчуття щастя та радості!» - пролунало від очільника району.