28.11.2019

Роздільнянський район долучився до проведення акції «16 днів проти насильства»

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.
Ось і в Роздільнянський район долучився до проведення акції.

Світовою громадськістю насильство визнано однією з найбільш розповсюджених у світі форм порушення прав людини. Домашнє насильство завдає шкоди людині, зокрема призводить до розладів її здоров’я, психіки, погіршення психологічного клімату в родині. Діти, які виховуються в умовах насильства, підсвідомо переймають модель насильницької поведінки, виявляють агресію, є схильними до негативних проявів у дитячому та молодіжному середовищі.


Насильство породжує низку соціальних проблем. Прояви домашнього насильства призводять до руйнування базової ланки суспільства – сім’ї, породжують дитячу безпритульність та бездоглядність, є однією з причин поширення соціального сирітства. Тому домашнє насильство розглядається не як приватна проблема, а як проблема суспільна та комплексна.

28 листопада 2019 року з метою доведення інформації в Роздільнянському районному притулку "Теплий дім" начальником відділу з питань соціального захисту дітей та профілактики правопорушень служби у справах дітей райдержадміністрації Оксаною Самсій та інспектором ювінальної провенції роздільнянського ВП ГУНП Олексійом Дмитренко проведено лекцію, в ігровій формі - зрозумілій малечі, по ознакам прояву домашнього насильства.