14.03.2014

З настанням весняно- літнього періоду закликаємо усіх громадян до дотримання елементарних вимог правил пожежної безпеки

Щоб зберегти своє життя та життя близьких вам людей пам’ятайте:

1. Сіно, солому та інші грубі корми необхідно складувати в найбільш віддаленому від житлового будинку і господарських будівель.
2. Сухе листя, бадилля, сміття тощо на території житлових будинків садибної забудови, дач, садових ділянок дозволяється спалювати на відстані не менше 15 м від житлових та господарських будівель і лише під наглядом дорослих.
3. Забороняється розведення багать у вітряну погоду.
4. Закриття дач, садових будиночків на тривалий час, електромережа повинна бути знеструмлена на вводі (електрощиті).
5. Не допускати зберігання ЛЗР та ГР, балони з горючим газом на балконах та лоджіях, захаращувати їх макулатурою, старими меблями тощо.
6. Не допускати користування смолоскипами, свічками, сірниками тощо, відвідуючи горища та підвали.

Пам’ятайте!

Згідно чинного законодавства передбачена кримінальна відповідальність за знищення або пошкодження лісових масивів, зелених насаджень навколо населених пунктів, вздовж залізниць, а також стерні, сухих дикоростучих трав, рослинності або її залишків на землях сільськогосподарського призначення вогнем чи іншим загально небезпечним способом з санкціями у вигляді штрафу від трьохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від двох до п’яти років, або позбавленням волі на той самий строк, або ті самі дії, якщо вони спричинили загибель людей, масову загибель тварин або інші тяжкі наслідки, — караються позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років.