04.04.2018

Засідання постійно діючої ради з питань боротьби зі злочинністю та охорони громадського порядку

4 квітня 2018 року відбулася засідання постійно діючої ради з питань боротьби зі злочинністю та охорони громадського порядку Роздільнянської районної державної адміністрації.

Відповідно до плану засідання начальник районного відділу поліції  ГУ НП в Одеській області Олег Кашперук проінформував про стан оперативної обстановки  на території обслуговування Роздільнянського ВП ГУ НП в Одеській області за 12 місяців 2017 року та 3 місяці 2018 року.  Впродовж вказаного періоду відділом реалізовано комплекс організаційно-практичних і оперативно-профілактичних заходів, спрямованих на посилення протидії злочинності, активізації діяльності по захисту особистої та майнової безпеки громадян, їх конституційних прав і свобод. Це дозволило досягти деяких позитивних тенденцій в динаміці та структурі злочинності, підвищити ефективність роботи на окремих напрямках роботи.


Керівник місцевої поліції Сергій Стадник звернув увагу начальника ВП на деякі напрямки роботи, на які необхідно звернути увагу для покращення результатів роботи.

Про деякі питання функціонування на території Кучурганського водосховища об’єктів базування маломірних суден повідомив завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату Анатолій Сташевський, зокрема, про алгоритм їх відкриття. Начальник відділу прикордонної служби «Лиманське» Мар’ян Паска повідомив, що керівництво Білгород – Дністровського прикордонного загону стоїть на засадах додержання законодавства України з питань діяльності об’єктів базування для маломірних суден.

Наталія Вікторівна відмітила, що особам, які мають намір організувати діяльність пунктів базування на Кучурганському водосховищі, необхідно діяти відповідно до вимог постанови КМУ №1147 від 27 липня 1998 року «Про прикордонний режим».

Підводячи підсумки наради, Наталія Бараненко торкнулась питання підготовки до відзначення 8 та 9 травня, питання виділення землі у Щербанській сільській раді, а також повідомила про стан робіт з ремонту доріг у Кучурганській, Степанівській сільських та Лиманській  селищній радах.