21.03.2019

Відбулась робоча нарада щодо забезпечення проведення виборів Президента України на території Роздільнянського району.

21 березня під головуванням голови районної державної адміністрації Наталія  Бараненко відбулась робоча нарада щодо забезпечення проведення виборів Президента України на території Роздільнянського району.

Під час наради обговорили й інші важливі питання. Про стан боротьби зі злочинністю, забезпечення законності, правопорядку, прав і свобод громадян на території району поінформував присутніх  начальник Роздільнянського ВП ГУНП України в Одеській області Олександр Стеценко.  Для забезпечення під час виборчого процесу дотримання публічного порядку, безпеки виборців і членів виборчих комісій сплановано спільні з правоохоронними органами заходи.


Наступному Наталія Вікторівна надала слово начальнику МРВ ГУ ДСНС в Одеській області Сергію Кузьменко, який наголосив, що з метою організації заходів щодо забезпечення пожежної і техногенної безпеки під час проведення передвиборчої кампанії та виборів Президента у 2019 році було проведено перевірку об’єктів на яких розміщені виборчі дільниці. За результатами огляду складені відповідні акти.

Протягом засідання обговорювались й інші питання, які виникають під час підготовки до виборів, а саме забезпечення телефонним зв’язком виборчих дільниць та матеріально-технічне забезпечення дільничних виборчих комісій та приміщень для голосування відповідно до вимог чинного законодавства в рамках підготовки до проведення  виборів Президента України.

За результатами наради головою райдержадміністрації дано відповідні доручення.