15.01.2020

Результати призову на строкову службу восени 2019 року

Відповідно до Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу», на виконання Указу Президента України від 30.01.2019 року №22/2019 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2019 році»,  в Роздільнянському районі проводилася робота з призову на строкову військову службу.

            Засідання районної призовної комісії проводились згідно з графіком, без зривів. Доставка призовників на обласний збірний пункт проводилась своєчасно.

Перед початком призову комісією було проведено перевірку стану облаштування призовної дільниці Роздільнянського району Одеської області. Районна призовна дільниця була укомплектована медикаментами, інструментарієм, господарським майном. Приміщення відповідало санітарним нормам.

            Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації районною лікарнею були виділені лікарі – спеціалісти для проведення обстежень призовників. Медичне обстеження  проводилось  у будинку  районної поліклініки  в окремому крилі. 

          На засідання районної призовної  комісії викликалось  970 призовника.  Із числа  призовників, які з’явились на призовну дільницю, визнано:

          - придатними до військової служби –  216 призовників;

          - не придатними до служби у мирний час, обмежено придатними у воєнний час – 32 призовники;

          - непридатними до військової служби з виключенням з військового обліку – 3;

          - тимчасово не придатними до військової служби за станом здоров’я -  4 призовників;

          - надано відстрочок від призову на строкову військову службу – 138 призовникам.

          - передано в запас по досягненню 27 років – 35 громадян.

           Згідно плану комплектування команд для з’єднань та військових частин Збройних Сил України та інших військових формувань  під час осіннього призову 2019 року від призовної дільниці Роздільнянського ТЦК та СП було необхідно:

І. Подати на обласний збірний пункт 31 призовника, придатних до військової служби – подали 30 призовників;

ІІ. Відправити у війська 29 призовників – відправлено 30 призовників;

План на відправку у Збройні сили України виконано на 100 відсотків.