22.11.2018

Засідання комісії з питань фінансування розвитку виноградарства, садівництва та хмелярства

22 листопада 2018 року пройшло засідання комісії з питань фінансування розвитку виноградарства, садівництва та хмелярства під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Наталії Тарнавської.


Начальний управління розвитку та інвестицій Роздільнянської районної державної адміністрації Ігор Романенко ознайомив членів комісії щодо фінансової підтримки підприємству ТОВ «ЮКРЕЙНІАН ІНДАСТРІАЛ ГАРДЕНС» згідно ст. 39 Закону України «Про місцеві організації», Постанови Кабінету Міністрів України від 15.07.2005 року №587 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства».

Начальник фінансового управління Роздільнянської районної державної адміністрації Ольга Колодєєва повідомила про неповний пакет документів, які надало підприємство, а саме відсутність документів первинного бухгалтерського обліку щодо виробничих витрат «Підготовка грунту та посадка» відповідно «Акту про фактичний обсяг виконаних робіт та витрат станом на 20.11.2018 року».

За результатом обговорення було вирішено повідомити заявника про зауваження членів комісії щодо надання всього пакету документів згідно Порядку та узгодити час та дату обстеження  горішника.