12.09.2018

Пройшло засідання комісії з питань дотримання законодавства про працю щодо легалізації зайнятості населення

12 вересня під керівництвом т.в.о.голови райдержадміністрації Дмитра Цибенка пройшло засідання комісії з питань дотримання законодавства про працю щодо легалізації зайнятості населення, забезпечення виплати заробітної плати та забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці і дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.


На засідання були запрошені керівники підприємств міста та району, на яких, за даними фіскальної служби, середня заробітна плата  становила менше встановленого законодавством рівня. В рамках засідання члени комісії провели з запрошеними суб’єктами господарювання роз’яснювальну роботу щодо дотримання законодавства про працю, недопущення виплати заробітної плати в розмірі, меншому за мінімальний, а також щодо посилення відповідальності за порушення у сфері праці.

Окрему увагу членів комісії було акцентовано на завданнях, які стоять перед органами влади району в частині забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці.